Santechnikas Kaune

       Atestuotas, su ilgamete patirtimi, santechnikas Kaune ir Kauno rajone. Nuo nemokamo patarimo iki darbų atlikimo. Atlieku visus santechnikos darbus ir labai mažus, ir didesnius.
Sumontuosiu, suremontuosiu, pakeisiu ar sureguliuosiu:  

Man bus malonu jums padėti bei patarti. Išrašau sąskaitas. Galima apmokėti pavedimu.

Rekomendacijas rasite čia:

Paslaugos

 

Kodėl santechnikas į namus Kaune ?

 Jau antrą kartą atvykau pas klientą, kuris gyvena Europos pr. ir atkimšau plautuvą. Dėl vamzdžio patiesto su netinkamu nuolydžiu ši problema pastoviai vargina klientą. Prieš tai atkimšdavo kiti santechnikai. Klientas sakė, kad po mano paskutinio atkimšimo tarpas tarp kanalizacijos valymų buvo ilgiausias

Kreipėsi pastovus klientas, kad nešyla konvektorius trečiame aukšte. Namas yra Kaune, miesto centre. Katilinė įrengta namo rūsyje. Klientas skundėsi, kad buvo atvykę kiti meistrai, bet problemos neišsprendė.
Apžiūrėjęs nustačiau, kad sugedusi pavara. Tai pat name buvo nesubalansuota šildymo sistema. Pakeitus pavarą ir subalansavus šildymo sistemos radiatorius, toliausiai esantis konvektorius užkaito. Tam, kad taupyti šilumą buvo sumontuota keletas termostatinių galvų ant radiatorių pagalbinėse patalpose.

Patarimas-kur nereikia ieškoti santechniko

 Laikraštyje. Dar neradau nei vieno kliento, kuris būtų patenkintas jų paslaugomis. Internete galima  rasti santechniko rekomendacijas ir atsiliepimus apie atliktus darbus.